Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

září 2009

Nudíš se?

Tak něco napiš, ty gumo...
   No tak asi tímto způsobem jsem se opět po době dopracoval k tomu, že něco málo sepíšu. Poslední zápisek je už přes čtyři měsíce starý a já vážně nehodlám sepisovat všechny zážitky a události. Takže ve zkratce? Z května a června si toho fakt moc nepamatuju, takže asi bude lepší začít červencem a mým návratem do země whiskey.
  
   Ve Skotsku jsem letos strávil pouhých šest týdnů, Vojtěch ještě o dva méně. Kamili a Aiste jsem si taky moc neužil, protože hned po prvních dvou týdnech mého pobytu odjeli na dovolenou do Litvy. Jinak práce byla relativně v pohodě, ubytování v díře jménem Ballinluig jakž takž taky. Většina lidí během dnů volna v zahraničí cestuje a poznává cizí kraj. My se zásadně dostávali z kocovin a relaxovali. Noční tahy ale letos začaly býti lehce tvrdšího kalibru, což dokládají hned dva večery. Ten první, ve kterém jsem se domů dostal v policejním autě. No a ten druhý, ve kterém jsem si zase pro změnu po "krádeži" kola a následném útěku přes drátěný plot, roztrhl nový levisky, bohužel ale i s mým ctěným pozadím. Následky bude mít má pravá půlka navždy, jizva se krásně vybarvuje. Po Vojtově odjezdu jsem poslední dva týdny bydlel u bráchy, což nemělo absolutně chybu. Sice to mělo za následek pár krušnějších rán a taky několik těžkých dnů v práci, celkově to ale stálo více než za to.

   Po návratu na mě čekalo týdenní soustředění s Panthers. A i kdybych se snažil sebevíc, nemám šanci o něm něco smysluplnýho napsat. Bylo skvělý, úžasný. Ten týden utekl až moc rychle a velká většina z nás ještě teď se smutkem v hlase občas prohodí: "kua já chci zpátky" .

   No a současnost? Chodim na tréninky, našel jsem si snad docela fajnovou práci u DHL, příští týden ve čtvrtek jdu na zápis do školy, utrácim peníze kde to jde a nakonec...objevila se jedna slečna. Ještě mě sice skoro nezná, rozhodně netuší o mých úmyslech, ale zaujala mě. ZAUJALA. Líbí se mi, je chytrá, sportuje, má skvělej smysl pro humor. Negativem může být, že je podle všeho až moc dobrá ve squashi, takže nějaký případný match by asi pro moje ego byla těžka zkouška. No a navíc vlastně nevim, jestli někoho nemá. Ale netváří se tak. Neměla by. Nesmí.

   Včera parádní večer s bejvalkou. Skoro sedmička vína doma, abych přežil rodinnou návštěvu a potom, už s ní, 3x gintonic v kavárně. Mám takovej dojem, že jsem se smál od ucha k uchu celou cestu domů na Lhotku. No a zítra, pokud počasí dovolí, běhání a odpolední návštěva. Opět ona, tentokrát ještě s bejvalou tchýní. Jestli je to divný? Je. A hodně. Ale já to nevymyslel :-)
 
  
Poslední komentáře
16.06.2012 15:46:20: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní připojištění
18.05.2012 13:57:35: www.ellis.cz Podpora tvorby spermií
25.03.2012 18:06:23: nebankovní půjčky
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC