Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

září 2008

Stahovací orgie...

aneb Někdo je tu svině :-P
    Včerejší cviko z ekonometrie mě opět blíž k poznání o co vlastně běží nepřiblížilo. Paradox je, že už jsem alespoň začal chápat, co se nám ten vlasatej týpek vlastně snažil vysvětlit. Já jen netušim proč...proč mám tenhle předmět na ekonomce? Mystery... S Borisem v pondělí končíme na žižkově oba ve stejnou dobu, takže jsme se jen poposunuli na ípák, aby jsme ten první den nového týdne spláchli. Mám jen štěstí, že Guiness mi zas tak nechutná, protože Boris asi nečekal, že za dva (0,4 l) zaplatí 130 kč :-D Asi hold vědí, proč tam nemají na stole nápojovej lístek.
    Později večer (možná už v noci) jsem se rozhodl konečně shlédnout novou Futuramu...jenže ji asi budu muset dokoukat někdy příště...protože...to bylo docela slabý...škoda no. Když uz jsem se zvedal, že půjdu chrápat, tak jsem jen zabrousil na musicserver.cz...jestli náhodou něco neobjevim.  A světe div se...očividně je 40. týden tohoto roku pro mě poměrně zlomovej. Nový album Jamese Morrisona, nový album Travise, nový album Rasmus, nový album R.E.M (to už je dřívější, ale taky jsem ho nezaregistroval)...takže jsem rychle našel torrenty a stahování mohlo začít. Když už jsem byl v tom, tak jsem přidal nějaký starší Radiohead (ty se hoděj vždycky), Oasis a konečně jsem našel fungující torrent na Cocktail...film mého dětství. Je mi jedno jaký to má hodnocení na čsfd (blbý...proto to řikám), je mi jedno kdo si o tom co myslí nebo jakej tam snad Cruise (ne)předvedl výkon. Tenhle film je pro mě prostě klasika a neviděl jsem ho už strašně dlouho. Navíc...takhle by se to vlastně mělo jednou stát i mě. Snad teda platí náš plán s Víťou na ten bar tady v Praze...to je začátek všeho :-) Prostě kdo tenhle film skoukne a nebude se mu to líbit, tak je ignorant...a nebo abstinent. Mno a k hudbě něco...
    Snad jsi o tom Honziku nevěděl...nesnesl bych, kdybych ti tady hodnotil něco co už máš doma dva týdny a jen si čekal, až na to přijdu taky :-P Vlastně to nemusí být jen pro tebe...ale přeci jen tuhle hudbu máme společnou a nedávno v omeze sis stěžoval na nedostatek zájmu z mé strany, takže...tady to máš :-) Zatim mi tady běží jen James...mno a musim říct, že jsem absolutně unešenej. Přesně jak říkal on sám o tom albu...že bude vycházet z toho prvního, ale přeci jen se posunul někam jinam. Dokonalý... Když jsem viděl, že je na něm duet s Nelly Furtado, tak jsem byl malinko rozpačitej...ale tu písničku jsem si pouštěl asi třikrát dokola, než jsem se dostal na další :-) Malá perlička...oficiální datum vydání toho alba bylo včera. To bych do toho obchodu ani nestačil zajít.
    No Travise jsem zatím nestihl, ale má to být jejich nejrockovější album...a já už dávno u nich pochopil, že oni špatný udělat neumějí...tak snad nebudem zklamaný že? Jen si vzpomeň, kdo tě to tenkrát naučil poslouchat...hh. Takže pokud to nemáš, tak to honem-rychle stáhni...a pokud už si to udělal, tak mi to aspoň neříkej :-)
    Takže teď mě čeká oběd, potom anglická přednáška a večer kalba tady u nás...to jsou příjemný vyhlídky.

P.S. Někdo měl strašnou potřebu poslat odkaz tohodle webu jednomu dotyčnému člověku. A moc dobroty to neudělalo...tak bych prosil, aby byl příště dotyčný hrdina tak laskav a řešil to nejdřív se mnou. Nemám tě za to rád. A pokud je to ten(ta) kdo myslim, tak tebe nemám rád už dávno...takže se vlastně nic nezmění;-)

P.S. 2 Vidíš...přeci jen ses o sobě nedočetla.

P.S. 3 Tsss...prej deníček :-/
Žádné komentáře
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC