Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

únor 2009

Back in black baby...

aneb V lehký opilosti se (ne)bloguje nejlíp
    No tak jo, proč se do toho zas po dlouhý odmlce nepustit. I když kromě toho, že jsem se od minula několikrát opil, udělal zkoušky a hodněkrát se podíval do zrcadla s tím, že to vážně lepší už být nemůže, se toho zas tak moc nezměnilo, uvědomil jsem si, že tohle psaní mi něco dává. Určitej vnitřní pocit. Něco jako kdybyste pár vteřin potom, co jste přivedli Megan Fox k jejímu životnímu (neplést s prvním) orgasmu řekli, že jste vlastně ještě neukázali to nejlepší. A jestli jsi, drahá čtenářko, holka, neměj obavy. Zní to dvakrát tak lákavě.  Jo ale skončil jsem u toho pocitu. Jelikož každej, kdo Megan nezná, si jí v tuhle chvíli už určitě vygoogloval a navíc teď  za její jméno určitě zkouší přidat slovíčko "nude" s velkým očekáváním, co přinesou následující okamžiky, já musim bohužel sdělit, že s tím pocitem to nemělo společnýho téměř nic. Až na ten (hypotetickej) pocit dobře odvedený práce, kterým po každým blognutí velebím své velké já. No jo..."Může bejt tenhle člověk ještě víc zkaženej?" ptá se určitě někdo z vás. Nedávno mi jedna slečna naprosto nevinně napsala, že zas tak zkaženej snad nejsem, i když je tedy pravda že, a to cituji:"Ještě mě nechutnala". Je mi jasný, že odpověd na otázku to asi nepřináší, na druhou stranu takové "vyznání" vzbuzuje v mužském mozku řadu dalších otázek.
   
    Mimochodem odpověď zní:"může". Zas tak zlý to se mnou není, někdy mívám svý slabší chvilky, kdy prý očividně dokážu být i milej. Jenže to je jen pro pár vyvolených :-) Jinak dle mého názoru je každej chlap minimálně skrytej egoista. Co my uděláme, když nám ženská řekne, že v sexu jsme stejně obratní jako negr na běžkách? Jistě, můžeme vést hodinový diskuze o tom, že život není jen o tom a pak si možná zahrát i člobrdo, jenže není nám 13, tak si to asi s klidným svědomím můžeme odpustit. Neegoista začne vyzdvihovat své lidské kvality, například spolehlivost. Egoista řekne, že ho to s dotyčnou taky vůbec nebavilo a že jeho podprůměrný výkon byl vlastně zapříčiněn těžkou pasivitou partnerky. No a vůbec nejhroší kombinace - zamilovanej egoista. Ten jednoduše zpochybní celý význam dosavadního vztahu. Je mi prostě líto dámy, většina z nás používá k myšlení daleko jiné ústrojí, než jaké nám všem bylo předkládáno při hodinách biologie. Některý věci se totiž nedotýkají citů, ale úplně jiných zákoutí chlapského já :-)
   
    Jo a jedna hezká statistika. Někoho jsem tím už parkrát otravoval, takže se tímto omlouvám, že to musí znovu absolvovat, každopádně mně tyhle konverzace budou docela chybět :-) Nicméně...80% chlapů si údajně myslí, že 70% veškerého úsilí při sexu vykonají oni. Tak mě tak napadlo, že bych někdy rád potkal holku, která by mi chtěla dokázat, že ten poměr je obráceně :-) A pak mi ještě došla pro pití, protože si nepamatuju, kdy naposledy jsem to neudělal já.
   
    Asi to je blognutí plný "in-side jokeů" nicméně já se docela bavil. Sice se budu asi ráno docela divit, co všechno jsem napsal, ale to mě v tuhle chvíli trápí vážně minimálně. Takže já si jdu pro další dvoudecku a pustit si Californication...inspirace je fajn věc :-)
Poslední komentáře
12.02.2009 15:09:05: wow...první koment po x-měsících...a i když tu je možnost, že to myslíš ironicky, děkuju ti za něj ...
10.02.2009 22:03:31: hej vazne se pokazdy dost bavim, mohl bys psat casteji smiley${1}
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC