Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

květen 2008

To myslela vážně???

Polední vstávání a odpolední nuda
    Tak sem zase jednou vstal ve dvanáct. Člověk za ten den potom vůbec nic nestihne. Ale na druhou strany co bych v našem městě chtěl stíhat...??? Noťas de pustit i odpoledne a oběd si taky můžu ohřát kdy chci. Což sou vlastně dvě věci, který mě tady zaměstnávaj.
    Přes den doma a potom večer pít. To je vlastně to jediný co já u nás doma dělám. Samozřejmě nepočítám intenzivní studium. To má vždycky přednost. Třeba ta esej do španělštiny, kterou mám odevzdat do příštího tejdne. Včera sem si předsevzal, že ji dám o víkendu do kupy, abych měl potom přes tejden v pze klid. Jenže už teď mi je jasný jak to dopadne. Vám asi taky. Vůle je hold svině nedostatkový zboží.
    No jak sem "ráno" vstal, tak sem čapnul reflex a jal se ho přečíst. Ale hnedka tak druhá věc co sem přečetl mi hnula žlučí. Krátky dopis od čtenářky Ing. Valerie Helánové, Ph.D mluví sám za sebe. Cituji: " Velice fandím Vašim přílohám Jiné domy. Domy jsou úžasné, krásné, čisté, uklizené... Bylo by možné udělat jednou přílohu Jiné domy po X letech? Pěkně nafotit, jak to tam vypadá poté, co v domě vyroste několik dětí, v kuchyni se několikrát připálí jídlo, vyteče pračka v koupelně. Protože když tohle dům vydrží, tak pak je opravdu kvalitní." Já nvm jak vy, ale já bych tenhle příspěvek zařadil tak někam do slohových prací dětí z paté třídy k tématu "Pište co vás napadne!" Jak jinak si vysvětlit myšlenku, že domy jsou "krásné(to ještě beru), čisté a  uklizené... Ono je i celkem logický, že nebudou do reflexu dávat fotky domu, kde noc předtím proběhla nějaká mega party, nebo kde leží v rohu kostra na hlad zemřelé krysy. Asi by to také pár lidí zaujalo, ale účel rubriky by to zcela jistě nesplnilo. Málokdy sem také na fotkách interierů domů zahlédl vyteklou pračku, připálené jídlo či vyrostlé děti. A tvrdit, že teprve potom, co daný dům tyto aspekty vydrží(nedokážu si představit to ohromné číslo, představující zbourané domy na základě jejich nedodržení) je docela...no..radši si to doplňte sami. Dva tituly asi nebudou vždy průkazem opravňujícím vás k napsaní smysluplného dopisu. Takže...to opravdu myslela vážně?:-)
Žádné komentáře
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC