Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

květen 2008

Healthy life style...

aneb jdu do sebe
    Je načase říct si dost. Takhle už prostě nemůžu dál žít. Je třeba změnit návyky, přesněji řečeno kompletně překopat svůj životní styl. Reason? Pomalu ale jistě je na mojí postavě znát moje "pražská strava" a celkovej nedostatek pohybu v posledních dvou měsících. Navíc, když řeknu pomalu ale jistě, sem na sebe i docela dost mírnej:-) No nic..co všechno zamýšlim?  
    1. Časnější vstávání...
...a s tím související snídaně. To už nám řikala naše milá třídní profesorka na gymplu, že pravidelný snídaně nás aspoň trochu uchráněj v dospělosti od "milánků". Někdy není třeba čekat do dospělosti že... Takže začínám vstávat v 9, pěkně zdravá snídaně...
    2. Víc pohybu...
...nedá se říct, že bych byl línej člověk, to ne. Problém je v tom, že v poslední době nějak nebyla příležitost. Takže běhám co to dá, jezdim na bruslích (ve dvanácti sem na nich byl machr, dneska sem se dost kymácel...ale stejně supr) a třeba někdy vyrazim i na tom kole. Nebo s našima na spinning, jenže to se zas bojim, že si udělám ostudu, bo oni jsou fakt dobrý. Takže radši dokola opakuju, že já sem běžeckej typ:-)
    3. Změna jídelničku...
...což je asi největší moje bolest. Žeru rád a žeru hodně. Nějak radikálně nehodlám měnit domácí stravu. Spíš úplně vynechám fast foody (poměr cena/chuť je tam stejně žalostnej) a pokusim se jíst v určitym pravidelnym režimu. Doteď sem ve 12 vstal, nacpal se jak hovado, pak v pět další hlavní jídlo, večer hospoda a po návratu v noci další jídlo. Tělo to asi chvíli dokáže vstřebávat, ale teď mi dává celkem slušně najevo, že takhle už jako dál ne:-)
    4. Bye bye beer...
...tak sem se unáhlil. Tohle je moje největší bolístka. Mám ho prostě rád no...bylo nespočet večerů od začátku října, který sme spolu strávili jen my dva. A myslim, že nám to oběma vyhovovalo...ale tak jako v normálních vztazích mám časem chuť posunout se někam dál, tak i s pivem sme došli do slepý uličky. Takže už žádný lahvový doma v lednici...svoje problémy musim začít řešit jinak než pivem:-) No co se týče hospody...sem tam si určitě dám to je jasný...ale spíš tu "touhu po zábavě" začnu kompenzovat třeba vínem. I když jestli bude na výběr jen krabicový...no eště přeci jen si můžu dat johnnieho...tak asi tak:-)
   
    Co si budem povídat...vy co mě znáte se určitě tlemíte, nebo si říkáte:"tak tohle ti nežeru:-P. " Já se vám nedivim, každopádně ta myšlenka být ještě dokonalejším, než teď je lákavá
Žádné komentáře
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC