Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

duben 2009

Busy víkend

aneb Dneska aneb nebude
  
   Tak mám první pracovní den nového týdne úspěšně za sebou a jelikož  "na dvě k Matoušoj" to nakonec nedopadlo, proč něco nenapsat, že jo. Při snaze přemoci únavu po celodenním zápřahu a co nejrychleji to mít sepsaný se určitě zase bude jednat o jeden ze skvostů moderní literatury. Nicméně tenhle týden ale sám o sobě zatím vypadá poměrně optimisticky. V Praze budu jen do středy, bo je tu teď  skoro "nothing-to-do" a navíc čarodějnice se kvapem blíží.

   Když jsem dneska s Víťou probíral všechny pozvaný hosty, chvílema mi celkem vyschlo v krku nad představou sebe, dotyčných osob a pár promilí v mé krvi...nicméně slíbil jsem Voltymu, že bude všechno v pohodě, přičemž po mé včerejší nechtěné ignoraci jeho osoby ho asi nebudu moci znovu zklamat. Takže mi asi nezbyde nic jinýho, než přítomnost těch nejmenovaných prostě překousnout. Nakonec, na ně čeká podobnej úkol.

Vzkaz pro Germa: Promiň, o Márovi psát nebudu, tenhle zážitek si s sebou totiž odnesu do hrobu.

   V sobotu jsme úspěšně odpořádali druhý ročník turnaje pro méně zdatné florbalové jedince. Sice si pár lidí zapomnělo přečíst, že se jedná o turnaj pouze neregistrovaných hráčů, jenže i když nakonec ti šikovnější působili v tý bandě jako pěst na oko, nikdo si kupodivu na nic nestěžoval. Ani na chabě odvedenou práci DJ (mou práci mimochodem), protože ten se celý den věnoval záležitostem ryze tekutým. No musim říct, že v jednu chvíli jsem byl jak kbelík, ale Zdendův syn Vojta (náhoda?) ze mě to delirium bez problému dostal. Jestli tenhle výrostek v patnácti dokončí Iron mana, nikdo se ani nebude moc divit.

   Včera jsem na byt v Praze dorazil těsně před sedmou, hodil jsem si věci do ledničky a hnedka vyrazil na jogging do hostivaře - oblíbenou to činost posledních dní. Po dvou letech bydlení na jižáku jsem totiž v mega údivu zjistil, že pár metrů za barákem se v Hostivařským lesoparku skrývá úplnej ráj na pročištění hlavy. Že se pokaždý vracim propocenej a s jazykem na vestě už je jinej příběh. No každopádně až bude hezky tak s sebou musim vzít mobila a udělat nějaký fotky, protože zaprvý moje galerie touží po updatu a zadruhý to samo o sobě stojí za zdokumentování. Je tu prostě krásně :-)

   Jestli nedělní večer jsem se kochal zapadajícím sluncem nad hostivařskou přehradou ve svižným poklusu, druhý den ráno v čase 6:20 jsem pro svoji osobu nenacházel slušných slov. Je sice krásný usínat s pocitem, že pro sebe člověk něco udělal, jenže to bych taky musel usnout. Běžně mám totiž po jakýmkoliv sportovním (opakuji - sportovním) výkonu problém usnout, tentokrát jsem čumákoval do tmy ještě před druhou v noci. A když ráno po probuzení zjistim, že podezřele brzké zvonění budíku nemá na svědomí můj roomie, trvá mi tak ještě dvě hodiny, než ze sebe dostanu svůj  "NEČUM!" obličej. Jestli míváte běžně po ránu dobrou náladu, je rozhodně ve Vašem zájmu se mi zkusit vyhnout.

   V práci mi vedle Ilonky den krásně utekl (5,5 let zadaná....tss) a poměrně brzy jsem zahnal rozčarování ze skutečnosti, že moje můza z úterka pravděpodobně skončila. Neskončila. Jen měla odpolední a přišla pár minut před druhou, čili v době, kdy já odcházim domů. Takže jsem nelenil a vydal se za ní ven na pár slov, kde seděla u stolu a čekala až jí začne směna. Jednomu mýmu blbýmu vtipu se sice ze slušnosti zasmála, ale jinak na mě koukala jak na idiota. Naštěstí mě z toho dostal Kamil, se kterým jsem "musel odejít něco pořešit". Celkově jsem z jejího chování byl docela rozladěnej. Navíc pár okamžiků po mně s ní Kamil mluvil a na něho byla sladká jak cukrová vata politá medem. Well, screw you then. Sbalil jsem si věci a odhodlán věnovat ji odsuzující pohled vyrazil ven. "Ty už končíš? Hmm... Tak se měj fajn." A po jejím úsměvu byl můj plánovanej pohled rázem slušně řečeno v prdeli :-D Hold Kamil to je trenér do všech situací.

  
Poslední komentáře
27.06.2012 17:16:59: Když dorazí finanční krize půjčky bez registru Odpovědné půjčky pujcky-online-nebankovni.cz/ nebank...
22.06.2012 23:51:23: co je cmkos - slevy, bonusy, výhody - www.akcez.cz
16.06.2012 11:40:06: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní fondy
13.05.2012 18:11:49: penzijní připojištění porovnání www.penzijni-pripojisteni-info.cz
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC