Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

červenec 2008

Before 8 days in work..

aneb Odpočinek je základ
    Druhý den volna se mi pomalu blíží ke konci a já se začínám připravovat na těch osm dnů v kuse, který nás teď čekaj. Je zajímávý sledovat, jak každý z nás jinak relaxuje. Zatímco já si ležim v posteli a akorát jsem si dodělal rozvrh na příští semestr ( 34 kreditů-to bude maso ), Vojta venku vyrábí noční stolek, protože nemáme v pokoji na co položit noťas. Prostě mu dáte do ruky vrtačku, pár prken z bývalý postýlky pro Kamilu a je od něj na celej den aspoň jednou pokoj :-)
    Dnešní seanci započnu pondělkem. Den po finále EURA jsme strávili sice prací, ale s příjemnou vyhlídkou dvou volných dnů před sebou. O práci se mi tu moc psát nechce (je to vopruz ). Snad bych jen rád zmínil milého Vojtu, kterému při mé snaze vzít si jeho nůž asi "přeskočilo" , trhnutím ho vzal zpátky k sobě a...a rozřízl mi palec. Prostě kamarád jak má být :-) Ještě že nectil pravidlo, že "jednou to přeci nemá cenu" ! Každopádně celej den jsme se stejně pořád těšili na večer, až se půjdeme konečně "zbořit". Snad ani nemusím dodávat, že se nám to povedlo poměrně znamenitě :-) Navíc Vojtěch je vážně hovado, neboť vyexovat dvě pinty po sobě už vážně není normální :-P Aspoň, že to mám pěkně zaznamenaný na videu... Cestou domů zas přišla chvíle telefonátů, takže já kolegiálně vzbudil Mika a potom asi pěkně rozesmál Vlaďku, protože už sám nevim, co všechno jsem ji vykládal.
    Druhej den na nás oba ráno čekala pěkná kocovina, kterou jsme ale museli vůlí přemoct, neboť jsme měli naplánovanou cestu do Perthu pro boty. Ty nynější mučící nástroje co nosíme do práce už prostě nešly dál snášet, takže snad to teď bude lepší.
    Dneska jsem zatím ještě skoro nevyšli ven, protože ta myšlenka tolika dnů v práci za sebou tak nějak člověka donutí k nicnedělání.  Aspoň jsem si už konečně dodělal ten rozvrh. Sice to jsou pořád jen registrace, takže se to může změnit, ale když to takhle dopadne, bude to vážně paráda.
    No nic budu končit..sice je to krátký já vim, ale včera jsme se dohodli, že půjdem do bazénu, takže ho jdu odtrhnout od vrtání... :-)
   
Žádné komentáře
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC