Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

Blog

Zajímavá výmluva...

aneb jak sem dnes ke štěstí nepřišel
    Tak už zase v Praze..konečně, neboť doma mě to už začínalo zase tak nějak škrtit. Já domů jezdim i rád, ale ten víkend je fakt tak akorát. Cesta vlakem byla víc než pohodová...opět krásný počasí, opět krásný místo na sezení...škoda jen, že najít je čim dál horší díky zrušenejm příplatkům za IC a EC. Teď tim jezdí každej Franta od traktoru(děkujeme ČD). V Holešovicích při výstupu peron zase zalidněnej němcema, takže klasickej příjezd. Každopádně teď už tam bylo tak plno, že to jeden blbeček ode mě chytil taškou do hlavy jak jsem ji nesl ze schodů z vlaku před sebou. Chvíli sem si i řikal jestli se neomluvit, ale tak jako spíš je to jeho blbost že se neuhnul ne? Viděl mě moc dobře... V nádražní hale, jak tam vždycky stojí ty cápci v oblecích, jsem si všimnul jednoho s cedulí "Mr. Fisher" . Významně sem na něj mrknul, což dotyčného pána ale vůbec nezajímalo. Asi je na to zvyklej.
    Jak si tak stojim na peronu a čekám na metro, někdo ke mě zezadu přiběhne a pomalu mi skočí na záda. Otočim se a...Markéta. No..a co sem se nedozvěděl... "Ty si mě neviděl, když si nastupoval ve Třebový do vlaku? Stála sem metr vedle tebe!" No neviděl...ale co je zvláštnější...během rozhovoru o tom, proč sem ji neodepsal na icq, když sem byl očividně online mě napadá, proč když mě viděla něco neřekla ona. Nesměle se zeptám a odpověď je naprosto jasná. "Měla sem sebou do vlaku učení." Tak to jo. No naštěstí přijelo metro, řekli sme si ahoj a já valil směr háje. Cestou sem napsal Verče, že se mi to dneska moc nehodí a radši bych to přeložil na zejtřek...a asi sem ji moc nepotěšil podle její reakce. Na  "Aha tak nic no" vlastně není nic tak zlýho...ale v tomhle kontextu asi ani nic dobrýho. No co se dá dělat...
    Udělal sem kousek z prezentace na pondělí, najedl se a už netrpělivě koukám na hodiny. Za chvilku začne můj večerní program...předkrm Česko-Rusko a od 8 NYR-PIT. Snad oba zápasy dopadnou podle ideálního scénáře. V lednici se mi už chladěj Heinekeny, potom jen odzátkovat, rozdělat pytlík s preclíkama...a...a co mi na světě bude chybět?:-)
Žádné komentáře
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC