Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

Blog

Tak až desátýho...

bájo prostě...navíc už i já sem arogantní :-)
    "Robbie Williams - I will talk and Hollywood will listen"
    
    Tak poslední dny se vážně nenudim:-) Jen pořádně nevim jak začít, aby to mělo aspoň nějakou přijatelnou formu. No zkusim to...
   
    "Razorlight - America"
   
   
Včera jsem měl poslední den před dnešní zkouškou. Bohužel zas tak moc jsem tomu nedal. No i když nevim proč řikám bohužel...vlastně spíš bohudík. Serminárku jsem ji po velkym úsilí poslal v sobotu a tak nějak doufal, že si to přečte....no...nepřečetla. Celou neděli jsem čekal na e-mail od ní, potvrzující schválení. A ono pořád nic...takže motivace k učení byla hodně...ale vážně hodně daleko. Bylo mi prostě jasný jak to bude probíhat. Pravidlo "bez schválený seminárky na zkoušku nelez" ona dodržuje opravdu jako jedenáctý přikázání. Takže jsem to jednoduše zabalil...
    Jo a ještě skočim jinam...tohle jsem si prostě potřeboval zvěčnit. V sobotu večer jsem popadl telefon a zavolal oné slečně...na jednu stranu blbej nápad ja vim...ale zas musim říct, že lepší duševní očistu jsem už dlouho nezažil. To umí vážně jen ona...i když o vás vůbec nic neví, tak shrne váš život do takových myšlenek, až si řikáte proč na tom světě vlastně jste :-P

    "Radiohead - (Nice Dream)"

   
Ale popořadě...nejdřív jsme 40 minut jen tak kecali...pohodička...(akorát by mě zajímalo kdo zaplatí ten účet, když já už tady nebudu až přijde:-P ) No když už to vypadalo, že to utnem a půjdem spát, tak mě napadla otázka, za kterou bych si teď nejradši nafackoval. "Jak si myslíš, že by to mezi náma mělo bejt?" Kua co to je? To je jak kdybych se jí prosil...ale tak chtěl jsem to vědět, jinak položit to nešlo...ne v tu chvíli. No to co následovalo si nepamatuju úplně přesně, protože jsem jen tak seděl v němém úžasu s nevěřícným úsměvem na tváři zkřivené vztekem:-) Ale tak měl jsem dobrou náladu tak jsem si to nechal líbít...vlastně proč ne...kdybych něco řekl tak se stejně dozvim, že to buď překrucuju, nebo "na ni pořád něco vytahuju" :-) Klasika no... No a už konečně k věci...nebo ještě ne.

    "Queen - You are my best friends"

   
Tak tahle písnička mi hodně nahrála:-) Tak nějak 5 měsíců zpátky jsem se právě od ní dozvěděl, že žádný kamarády nemám. To vám úplně převrátí život naruby...vy si sice myslíte, že kamarádů (a dobrejch) máte hodně, ale kdo jinej by to měl vědět líp než ona že jo :-)
V tu sobotní noc jsem se dozvěděl spoustu dalších věcí...ovšem neméně zajímavých samozřejmě. Tak když to shrnu... Když jsem se dostal do prahy na školu, tak jsem se strašně změnil...začal jsem bejt strašnej egoista, namyšlenej, arogantní a pořád jsem měl potřebu si kupovat nový hadry (je to směšný ale takhle to bylo vyřčeno :-P ) No...o povahovejch rysech si udělejte obrázek sami ale...košile, svetr, mikina a kabát je opravdu tak strašná posedlost novejma věcma? Já ti nvm hele:-)

    "Lenny Kravitz - Again"

   
Hold asi někdo pořád nerozdejchal, že pro mě třebová v tu chvíli přestala bejt něčim zajímává...a ne jen ta třebová...to ji možná sere taky. Ale co já vim...třeba má pravdu. Ne dělám si prdel...kecá nesmysly. Až na tuhle holku budu jednou vzpomínat, tak první co se mi vybaví bude písnička od Chinaski - Vinárna u Valdštejna...kdo nezná, nepochopí :-)

    "The Killers - Move Away"

   
No a teď k dnešku konečně...budík na 6:15, zkouška od 8. Dostatek času...já vim. To proto abych se mohl ráno ještě na to kouknout. Takže...6:15, budík zvoní, já ho zamačkávám a přeřizuju na 7:-) Klasika. Málem mi ujel bus, ale pohoda...i tak jsem měl slušnou časovou rezervu. Bohužel vážně jen slušnou...slovo dostačující se moc použít nedá, protože tak kilometr od školy se u dálnice udělala krásná kolona, a to jsem už věděl, že je zle. Přišel jsem o 10 minut pozdě, omluvil se a vysvětlil důvod zpoždění, usadil se do lavice (přesně před martinu..sakra tý holce to pořád sluší), obdržel test a současně mi byla položena otázka zda mám schválenou seminárku. Odpověděl jsem, že nevím, protože kolega (pepa) to s ní právě teď řeší v kabinetu. Tak jak jinak..vzala mi test a poslala mě tam taky:-) Paní Kouřilová nám vysvětlila co tam zas máme špatně (jak řikal pepa.."ta kdyby tu seminárku napsala sama tak si ji pošle zpátky) a že máme přijít 10. s tim, že práce bude v pořádku. Až desátýho...ty voe...

    "Alicia Keys - No one"

    Pepa na to, že tuhle záležitost s ní prožíval už podruhý byl relativně klidnej. Až jsem si řikal, že je něco špatně :-D Ale přeci jen si jednu věc neodpustil... Zrovna nám říkala, že je v patový situaci, neboť když nám to uzná, tak dostane od děkana přes držku, a když nám to neuzná, tak zas budem my naštvaný. Na tohle ji pepa řekl, že se mu víc líbí ta první možnost...hádejte kvůli čemu:-D No nic...tak jsem už doma, teď mě čeká ve čtvrtek špánina (17 bodů musim dát i kdybych nechtěl) a pak znova příprava na geo...ale až desátýho....to jsem chtěl mít dávno volno ty voe.
Žádné komentáře
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC