Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

Blog

Pokus č. 5

aneb seminárka je pořád nedostačující
    Takže tu máme první blognutí června. Sice mi to chvíli trvalo já vim, ale ono v podstatě nebylo psát o čem. V neděli jsme se s klukama přes odpoledne vůbec na ničem nedomluvili (zaprvý nikdo nechtěl a zadruhý je dost těžký tu vymyslet odpolední program ). Akorát večer jsme zašli na chvilku do bazénu, což zas tak úchvatná zábava taky nebyla, protože ve třech to přeci jen malinko drhne. Navíc když hnedka po první jízdě na botogánu nám ten milý plavčík sdělil, že jestli to vyplavíme ještě jednou, tak poletíme jak "špinavý prádlo". A jelikož nikdo z nás předtim takhle neletěl, tak jsme to radši nechtěli riskovat.
    Včera už to bylo o poznání zajímavější. Sice to byl zase program hospodskýho ražení, ale kdo by v tom vedru chtěl dělat něco jinýho, než jen sedět ve stínu se dvánactkou (ne víťo...s pivem dvanáctkou). Čili sraz v pět u václava a zábava mohla začít. Osazenstvo se střídalo poměrně živě, neboť někdo musel jet domů něco pofackovat, někdo zaparkovat auto, někdo koupit...sakra co to bylo za ovoce??? Není to důležitý, neboť stejně ho v bille neměli a germova slečna musela vzít zavděk broskvema. Na který kvůli jeho žízni čekala asi dýl než původně předpokládala. Navíc i s jiným ovocem :-P
    Nakonec se nás tam sešlo asi 6 (7?) a musim říct, že to byl poměrně hodně vydařenej podvečer. Nejvíc mě odrovnalo davidovo vyprávěni o vargošoj, kterej spolužáky na maturitní akci strašil smrtí :-P Tohle je hodně chabý shrnutí..jednak se mi to nechce psát, druhak to pro mě nemá žádnej význam to zvěčňovat a třeťak si to stejně kloudně nepamatuju :-) Zábava ale slušná...až začínám mít pocit, že bez chlastu to vážně neumíme. Už ale naštěstí nejsme ve věku, kdy by nás za to někdo odsuzoval, jako tenkrát na výletu v sekundě (terciii?) naše spoluzačky. Večer po návratu jsem stihl akorát konec "Cruel Intentions"...mmm...so many memories:-) Navíc taky poměrně vydařenej soundtrack. Možná chvílema až moc přeslazený, ale závěr s The Verve to dokonale kompenzuje, takže výsledek více než uspokojivý :-) 
    Dneska ráno ( v 11 ) jsem hned po probuzení zapnul komp, protože jsem čekal zprávu od  mé milované Kouřilové ohledně seminárky. Už předevčírem nám to vrátila, ale protože ji vlaďka poslala špatnou verzi :-P No stane se vladěnko :-) A jak jsem dnes čekal, tak se stalo. Napsala. Otevřu mail a začínám dychtivě číst....ne...pořád to není ok. Já tu ženskou začínám mít vážně rád:-) Těch mailů jsme si poslali už víc, než je skutečně zdrávo. Ale zatím nám to vrátila teprve po pátý, takže pořád jsme v průměru. Takže tenhle poslední pokus už musí vyjít :-) Co mě ale trochu nasralo bylo, když jsem si četl její komentáře k práci (spíš by se dalo řict komentáře k citaci, protože to je jediná věc co jí pořád deptá ), kde mi napsala, že můj způsob citování je nepřehledný, a ať radši tu stejnou citaci tam mám třikrát, ale teprv tak to prý bude srozumitelné. No já nvm...můj systém byl lepší. Takže bílej vztekem jsem k tomu hned zasedl a za slabých deset minut jsem měl hotovo. Odeslat to jsem se ale ještě doteď neodvážil. Desátýho jdu na zkoušku, tak doufám, že do tý doby najdeme společnou řeč;-) Když ne...asi se budu malinko zlobit.
    No každopádně hned potom jsem se hodil do sportovního a vyrazil běhat. Moje zatím největší chyba dnešního dne. Nevím jestli to bylo tim vedrem, nebo náročným programem posledních dní, ale můj "běh" se dá shrnout jako "krásná odpolední vycházka". Ono do dlouhý to ještě tak nějak šlo, ale potom už přišla konečná fáze mé krize. Rovinku k mostu jsem ještě tak nějak dal a závěr přes louku taky, ale ta výplň mezi tím...to bylo pět minut sezení, následováno opět vycházkovým tempem. Domů jsem dorazil úplně vyřízenej a nádaval si, že jsem radši nezůstal doma:-) Jojo...sport bolí.
Poslední komentáře
04.06.2008 10:31:26: já sám nvm...ta diskuze už prostě takhle byla, já s ní nic nedělal smiley${1}
04.06.2008 05:56:15: Hele, na co tady máš "Opište kontolní kód...", když už je tam doplněnej předem???smiley${1}
03.06.2008 22:52:14: no jasný...hrozno...ale vrtalo mi to hlavou slušně ti řeknu smiley${1}
03.06.2008 22:35:16: si ze mě nedělej prdel...víš jak je těžký sehnat v 7 večer hrozno? :-)
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC