Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

Blog

Pohoda posledních dní

aneb Začnu já vlastně někdy šetřit?
     Ležim v posteli, noťas na klíně, Vojta ještě chrápe...a já si konečně udělal čas na malý shrnutí toho co bylo... Poslední dny nám probíhaly celkem bez komplikací (občas se spolu sice malinko pohádáme, ale to nás jen posilňuje :-) ) a dokonce do Skotska dorazilo i léto...věc dosti nečekaná. Minule když jsem blogoval, tak jsem ještě netušil, kolik dnů v práci mě čeká, takže druhej den jsem tam vyrazil celkem v optimistický náladě a s nadějí, že mě čeká tak maximálně šest dnů. No...přišel jsem do práce, našel na rotě svý jméno a...devět? No tě péro teda... Každopádně jsem to nějak přežil, hlavně i kvůli tomu, že v práci je poslední dobou vážně prdel, takže se to jakž takž dá.
    Hned po posledním dnu číslo devět jsem si dal rychlou sprchu, hodil na sebe po dlouhý době něco jinýho než černý kalhoty a modrou košili, a vyrazili jsme s Michalem a Vojtou do McKays. Jelikož jsem nic nevečeřel a navíc jsem byl úplně vyřízenej z práce...prostě jsem moc nevydržel :-) Ale byla aspoň prdel...probrali jsme snad všechny večerníčky a sobotní ranní animovaný seriály a skončili u toho, kdo má chuť na jaký český jídlo... Navíc jsem si, když kluci odešli ven kouřit, poměrně dobře pokecal s jednim fanouškem L´poolu
...poměrně proto, že ke konci začal mít blbý kecy. Prostě typickej "scouse cock" no.
    První volnej den, čili pátek, jsem zase skoro celej proležel v posteli, protože mě bolela šiška. Prostě mi tady to točený pivko nedělá moc dobře...většinou teda :-) Večer mi alespoň zvedl náladu brácha dárkem k  !narozeninám! Košile North Face prostě potěší..
    V sobotu už Vojta opět začal pracovat, takže já měl tím pádem volno na druhou. Občas to vážně potřebujem bejt bez sebe, jen co je pravda :-) Zamířil jsem vlakem do Perthu (kam jinam taky)s tím, že utratím nějakej cash a udělám si radost. Nakonec jsem skončil na dvd Football Factory(Peter Osgood tam vážně hraje:-) ), košili z River Islandu a triku se svetrem z Gapu. Pohodovej den...
    V neděli jsem si na jeden den odskočil do práce a včera už jsem měl zase volno. Pohodička... Tentokrát už s Vojtěchem, ale opět do Perthu...opět si udělat radost. Ale radši tady ani nebudu rozepisovat co všechno jsem si pořídil, protože už takhle jsem asi za slušnýho materialistu:-) Něco na tom bude... Večer jsme měli v šest sraz u Fisher´s s JJem a Cobusem...párádní večer, jak jinak. Pilo se, kecalo, jedlo, pak zase pilo...po jedenáctý jsme to všichni zapíchli a šlo se spát.
    A dneska? Jak jinak...celej den v posteli...další díl psychické přípravy na práci v Bruaru...naštěstí tentokrát jen šest dnů. Levou zadní a s prstem v.....! (to řiká Vojtěch)
   
Žádné komentáře
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC