Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

Blog

Něco málo...

...o dnešku a včerejšku...
    Ani nevim proč vlastně píšu, když se nic zvláštního nestalo...což ono vlastně nikdy, ale teď ani není o čem psát...no co nějak to dopadne.
    Pohodový dny mi nějak nekončej a to zdaleka nemám zkouškový za sebou. I když po pravdě...docela se tak chvílema cejtim. Ve čtvrtek špánina bude nutnost no a potom to blbý geo je až desátýho. To je docela dost času na to, abych se plně věnoval nicnedělání. Jak rád bych si šel zaběhat, nebo na brusle...nebo něco aspoň...jenže tady nemám ani brusle ani boty na běhání, takže hold budu muset počkat do pátka. To už budu zas na pár dnů doma.
    Včera jsme s Víťou zašli do oblíbenýho Minimaxu, kde jsme se sešli s Míšou a Vojtěchem. Pohodovej večer, žádný zvěrstva (aspoň néé z naší strany....narážim na stálýho barmana, kterej byl minulej večer na opačný straně a regulérně se pod sebe poblil z barový stoličky....omluvte to slovo, ale jinak se to nazvat vážně nedá) a čas nám pomalu plynul. Moje čtyři dvanáctky svědčej o tom, že se to nijak nehrotilo...navíc jsme dopili suda, takže sem ani víc mít nemoh :-P Michal si ke konci nemohl odpustit nedat v jukeboxu ewičku farnou...její "Měls mě vůbec rád" ale způsobilo docela slušnej ohlas :-D Já spíš čekal, že budem muset utýct.
    Dneska jsem si splnil svoje včerejší předsevzetí. Vytáhl jsem si křeslo na balkón, postavil před sebe noťas , zapnul "Shawshank" (mimochodem i potřetí je pořád stejně skvělej) a užíval si to "volno". Po hodině už mi ale přišlo i to sledování filmu moc náročný, tak jsem nacpal pecky do uší a spokojeně si tam klimbal s Newmanovou hudbou (ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=XZcZniiGzpA ). K obědu jsem si udělal tortilly, nacpal se zas po dlouhý době jak prase, vyklepl Bořka v proevu a skácel se na postel. Prostě jsem toho za ten dnešek udělal až až:-)
    No konec...musim se strojit...dneska stejnej večerní program jako včera, akorát vylepšenej fotbalem. Stejná sestava, stejný pivo, stejnej lokál...ne...neomrzí to.
Žádné komentáře
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC