Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

Blog

Nakonec proč ne...

aneb Jako kdo sem pořád chodí?? přiznejte se...
   Za chivlku odbije jedna hodina ranní, já tu sedím před otevřeným oknem, lehce v deliriu, žerou mě komáři, poslouchám takový ty klasický letní vymatlávky a říkám si, že něco napsat po takový době bude úplně zbytečný.

   To hlavně z toho důvodu, že rozhodně nemám náladu na nějakou rekapitulaci uplynulýho roku. Nebo jak dlouhá doba vlastně utekla od posledního blognutí. Je to fuk. Někam se jen potřebuju ventilovat a nechci tím zatěžovat své nejbližší okolí, takže doufám, že sem už nikdo z nich nechodí, protože to by tak trochu postrádalo smysl.

   V tuhle chvíli mám v hlavě tři základní myšlenky. Turnaj v Brně utekl až moc rychle a i když jsme si to stihli s klukama parádně užít, přeci jen by pár dnů navíc rozhodně neuškodilo. Je zvlášní, jak obyčejná změna města dokáže člověka vytrhnout i z minimálního stereotypu a totálně mu vyčistit hlavu (né jen alkoholově). Každopádně se tam ještě tyhle prázdniny aspoň jednou vydám. Minimálně na večeři do Pivovarský, protože to fakt bylo jídlo z jiný kategorie. ATP. Svět :) .

   Druhá hlavní myšlenka - alkohol je fajn. Stručně a výstižně vyjadřuje můj současnej stav a pocity.

   Třetí myšlenka - až příště budu říkat "s touhle jsem fakt spokojenej a doufám, že to vydrží dlouho", dejte mi pár facek a strčte pod studenou sprchu. Každej náznak vztahu si úspěšně sabotuju sám, na to už jsem si jakž takž zvykl. Ale že to udělám i s holkou, se kterou jsem byl fakt rád...nad tím zůstává rozum stát. Já to ani nedokážu odůvodnit. Po dvou (na můj vkus neskutečně dlouhá doba) skvělých měsích, kdy všechno probíhá ideálně začnu dělat kraviny a systematicky si to poseru. Proč? Lidí jako je já je určitě spousta, jenže problém asi vězí v tom, že nikdo takovej není mezi mýma známýma. Každej buď usilovně vztah hledá, nebo je šťastnej v tom svým tříletým. Unbeliaveble. Takže jsem tam, kde vždycky. Smysluplnej vážnej vztah jsem "hodil za hlavu" (not really, ale nějak jsem to nazvat musel) a ani ne týden po rozchodu mám vztah jen o...no o čem asi. A neřešim to, ta holka je fajn a milá a hezká a bla bla bla, ale je mi absolutně lhostejná. Potřebuju od ní jen jedno. Hnusný? Možná, ale aspoň upřímný. A největší ironie na tom všem? Kdyby něco takovýho už udělala má bývalá partnerka, tak se tady užírám v žárlivosti a vzteku. Nenáviděl bych jí za to. Protože jsem teď přesně v tom stavu, kdy chci všechno vrátit zpátky a nekoukám doleva doprava. Ale držim se, nemůžu jí napsat, nemůžu jí vidět. Nedokázal bych jí nepřemlouvat, ať se k sobě vrátíme. Jsem idiot.

   Morální degradace na závěr - jdu napsat své rebound girl, jestli nemá zítra volnej byt. Well done mate.
Poslední komentáře
22.06.2015 19:59:31: www.oricosmetics.cz Oriflame CZ www.ori-cosmetics.cz Oriflame CZ www.krasa365.cz Oriflame CZ www....
04.06.2015 13:52:22: www.kosmetika-sleva.cz Oriflame cz . www.kosmetika-slevy.cz oriflame cz . www.kosmetika-registrace...
15.06.2012 21:06:33: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni připojištění
18.05.2012 13:04:09: www.ellis.cz
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC