Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

Blog

Hard worker...

aneb Podtitulek jsem nevymyslel
    Tak první týden školy mám za sebou. Rád bych napsal něco v tom smyslu, že si teď vychutnávám zaslouženej odpočinek, jenže ten většinou následuje po nějakym výkonu. Rozvrh mám sice roztahanej do všech pěti dnů, jenže s tim občasnym vynecháním to není až tak zlý. V pondělí cviko z ekonometrie, v úterý jsem navštívíl jen Úvod do teorie her (v angličtině, zatim to vypadá poměrně zajímavě), ve středu cviko z hospodářských dějin, čtvrtek jen florbal, mno a v pátek jsem tam pro jistotu nešel vůbec (což má ale šlechetný vysvětlení, neboť jsem prostě chtěl přijít na jirkovu oslavu včas). Takže nakonec ten týden ani tak moc obtížnej není :-) Jde jen o to si to zařídit že.
    Mno k oslavě...překvapovací párty jsem zažil poprvý v životě. A musim říct, že si v ničem nezadá s těma nepřekvapovacíma...čili pije se tam, dělá bordel, balej číšnice...jeden faktor o kterým jsem nevěděl byl, že fackujete a jste fackování skoro od všech přítomných. Takže v jednu chvíli jsme stáli u baru čtyři opilí kamarádi a navzájem mezi náma lítaly, jak v italskejch filmech. Prostě je vidět, že se dokážem bavit i normálně že :-)
    Každopádně Jirka vypadal překvapeně jak nejvíc mohl, takže to snad nakonec ani nikdo neprokecl. Si hold počkáme až budou nominace na Oscara... A nevim co jsem kdy udělal Vojtovi, ale poslední dobou má snahu mi to s jakoukoliv ženskou jednoduše zkazit. Minule s pětihvězdičkovou Izraelkou, včera se sympatickou španělkou. Prostě jsou kamarádi a proto ji musel doprovodit domů...takže...děkuju ti :-) Už teď se nemůžu dočkat co od tebe uslyšim příště Vojto... :-)  Ale stejně by to nakonec nebylo fér vůči mé holce, což mi připomíná, že už bych to asi konečně měl nějak vyřešit. Zakončení klasicky v omeze, prohráný pade na ruletě a výsměšný narážky tamější číšnice už začínají být klasický až moc.
    Ráno mě v sedm vzbudila máma s tím, že včera někdo vykradl mé prarodiče. Prý vzali nějaký peníze a rozházeli tam všude věci. WTF? Jaký lidi tohle kua dělaj? Ani bych nechtěl, aby dostali nějakou směšnou pokutu, nebo šli na pár měsíců sedět. Mnohem větší radost by mi udělalo, kdyby je přímo u toho někdo chytil a dal jim pořádně přes držku!!! Takovýhle lidský zmrdi si totiž ani nic jinýho nezasloužej.
    Z postele jsem se dostal asi v jedenáct, něco do sebe hodil, smyl ze sebe včerejší špínu a narychlo se domluvil s Ondrou a Casperem, že vyrazíme někam na brusle. A i přes Casperovo věčný fňukání (prej kotník) a jeho dámský tempo to prostě nemělo chybu. Dojeli jsme do Cakle, já tam otočil jedno pivko a hurá zpět. Příště by to chtělo ještě delší trasu, jenže počasí už asi žádný "příště" nedovolí...no uvidíme. Já si jdu pustit house a relaxovat...je to potřeba:-)
Žádné komentáře
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC