Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

Blog

Future...

Měl bych se zamyslet..
    Tak včerejšek se snad docela vyvedl. Všichni co měli přijít přišli, všichni co měli pít pili...no a pár z nás zas pilo jako kdyby bylo "NO TOMORROW. " Hokej dopadl taky jak měl(trefil sem i výsledek-dobře já), hluchejch míst bylo pomálu, a když už se vyskytly, tak skutečnost, že vedle sebe seděl casper se supem, jim dávala pramalou šanci na nějaký delší trvání. Bohužel v situaci, kdy už sem ji docela měl sem napsal verče...a naneštěstí mi kočka vzal mobil a začal si s ní psát místo mě. No možná psát není přímo to pravý slovo...kdyby tý holce nebylo 20 ale míň než 15, tak by za ty smsky šel snad i sedět. Jak jinak popsat..."u me si uzijem vic zabavy nez na fotbale...dame si 2krat 45 minut s 15 min prestavkou." Naštěstí se ukázalo, že je víc než tolerantní a odepsala mu(mně), ať už radši přestanu pít, a že si nějak moc věřim:-) Ještě že tak...
    Nakonec všichni odešli po svých(někdo odjel na svej, která se celej večer rozcvičovala) a mě čekala poklidná cesta domů. Měl sem toho tak akorát, takže se žádný "adventure" naštěstí nekonalo.
    Ráno po probuzení mi jako už tradičně v sobotu ráno dělala společnost kocovina. To horší ale teprve mělo příjit...rozhovor o mé budoucnosti na VŠE. Nic moc no...člověk toho navíc moc nevymyslí, když sám vlastně neví jak to bude. No uvidíme jak zazářim tohle zkouškový...
    Teď sem akorát doopravil moji část seminárky a už mě čeká jen udělat na ní prezentaci. Potom kafe, nějakej filmek...prostě další "Lazy day". Btw jestli nám tu seminárku zas pošle zpátky, pže se ji tam nebude něco líbit, tak už budu vážně nasranej naštvanej. Člověk má asi pořád čas a náladu předělávat dokola idiotský citace a špatně vygenerovanej obsah a já nvm co všechno...Bohužel už ale vidim sám sebe v pondělí, jak se na ní směju a laskavě jí řikám, že to vážně není problém opravit...Některý věci je prostě lepší si nechat pro sebe no. Ale jak by se mi ulevilo kdybych jí řekl, co si vážně myslim....pěkná představa...ale to je tak VŠEchno.
Žádné komentáře
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC