Fisher's world

Practice makes perfect, but nothing is perfect, so why practice? Because perfection is overrated and I'm better than that!

Blog

"Bad day" a "awesome night"

Životní sinusoida živě
Takže první článek...to nám to pěkně začíná to psaní. Bolí mě šiška ze včerejška, mám sušáka, no...ale tak nějak se začínat dycky musí ne? Ale včera jako hodně slušnej večer :-) Máme (chelsea) zaslouženej postup, takže se pomalu můžem s Víťanem chystat na finále. To bude takovej ostrůvek naděje v tom zkouškovým.
Víceméně ale včerejšek stál pěkně za...nic. Co se mohlo ....., tak to se taky .....! Odpoledne mi bylo zas blbě(máme tady asi nějakýho vira zlýho pže lehnul každej druhej koho znám), takže sem přemejšlel, že na ten test ze statistiky ani nepůjdu a zkusim ho ukecat na jinej termín.No neukecal...ale ani sem to nezkoušel:-) Takže sem celý odpolko strávil nad učením všemožnejch příkladů, prošel celou "Statistiku pre flákačov" a řikal si, že sice to není žádnej zázrak, ale něco tam snad dám. Takže sem se dokopal na žižkov, v 6 začala hodina, rozdal se test, já se podepsal.....no a v tuhle chvíli sem mohl s klidem odejít, protože ze psaní testu sem přešel k  "dumání" nad testem. Vtipný je, že ten cápek co tam dělal dozor si tam seděl vepředu, takže skvělá příležitost k opisování. No jo...to se zdá jako docela dobrá situace co? Ani ne...!!! Tak na kompu si otevřu zase "Statistku pre flákačov" (pro neznalé...to je materiál co zpracoval nějakej slovenskej student a vysvětluje tam co a jak počítat...strašně pěkná práce:-) bůh mu žehnej) a snažim se to nějak skloubit se svejma znalostma. Borec vedle mě udělal to samý, plus si otevřel eště svoje zápisky...!!! No a abych přešel k pointě, tak rovnou řeknu, že nám to oběma bylo úplně k ničemu. Ani jeden příklad (ze dvou) sme prostě nedali...já neřikám, že se to nedalo vypočítat...to asi jo...možná...ale prostě ani v příkladech z hodin, ani v těch ze SPF to prostě nebylo. No škoda...tak oba víme jak nám to dopadne...což zas taky není tak špatná situace, protože se aspoň člověk nenervuje, kdy budou výsledky.
Po skončení sem rychle spěchal směr jižák na fotbal k Zelenýmu ptákoj, což měla bejt ta příjemnější část dne. Přijedu na chodov, autobus nejel 10 minut, pak 20, pak 30...!!! To už sem byl fakt bílej vztekem a rozhod se, že prostě dojdu pěšky. Po delších 10 minutách hodně svižný  chůze jsem konečně stál před barem. Vejdu dovnitř, mířim k našim luxusním rezervovaným místům...a tam sedí někdo luxusně cizí. To už sem si řikal, že sem asi fakt udělal něco špatnýho, když se mi dějou takový věci. No co tak místo gauče s krásným výhledem na plátno sme měli malinkej stůl s výhledem na hlavy těch cajzlů před náma. Aspoň že ten fotbal dopad jak dopad...celkem slušně sme to všichni koupili (teda já aspoň určitě soudě nejenom podle fotek) a po mym malym intermezzu se třema o pět let staršíma studentkama UK  zamířili do magica na dokončení večera. Cestou sem zas provolal nehorázný množství minut se všema možnejma...s timhle už musim přestat...leze to strašně do peněz. Dalo se pivko, vyfotili se nějaký fotky, potkali sme Česmíra a....a to je všechno co si pamatuju. Kromě toho jak si Víťan strašně krknul v tý liduprázdný (obsluha tam byla no bohužel) benzince, kam sme šli koupit něco k jídlu. Tim pro mě večer skončil...snad se nic jinýho co bych měl vědět nestalo.Snad.
No nic budu končit...dám jídlo...zajedu koupit dárek pro tátu a pak by měla dorazit Verča...no a potom...myslim jako potom až zas odjede...zabalim věci a pofrčim domů:-)
Žádné komentáře
 
Milenec naučí ženu všechno, co jí manžel zatajil. HONORÉ DE BALZAC